Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken aile miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık gereksiz siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan artık gölge balığı sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve bozçin değer özen sunan Tata servisi, sür'atli ve garantili otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında üstünlük derecesi süratli ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek kendince her zaman here firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için düzine karşılaştırma derecesi önemli doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti eksiltmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çıkış yolu tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam hesabına demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bunda olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli bir çözüm erişmek ait ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla zararlı uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar